בית / קחו חלק / אז איך מצטרפים ולוקחים חלק?

אז איך מצטרפים ולוקחים חלק?

אני ואתה

ההתחלה,החלק הראשון של לקיחת אחריות במהלך הענק הזה מתחיל כמובן אצלם בכיס, ברמה האישית שלכם. הפעולה הפשוטה וגם ההכרחית ביותר היא התקנת סינון עם הגנה משמעותית על המכשיר שלכם. קישור להרשמה לסינון.

אני והסביבה

אנחנו מקבלים עשרות פניות בכל חודש מאנשים פרטיים, חיילים בצבא, מפקדים, מחנכים, רבנים ומשפחות שרוצים לקחת חלק מהארגון.

ובין אם זה בהתנדבות ע”י כישרון שיש להם, הכוונה ועזרה מקצועית לארגון ובין אם הם רוצים התחיל את המהלך אצלם במשפחה, בקהילה או במוסד מסוים שהם משויכים אליו.

מעגלי הפעילות העיקריים שלנו:

allprograms

1) ישיבות על תיכוניות 2) ישיבות תיכוניות 3) חיילים בצבא 4) קהילות ושאר מוסדות

מה שפשוט צריך לעשות זה לשלוח אלינו טופס ליצירת קשר דרך האתר ולפרט מה בדיוק ואיך את\ה מעוניין לקחת חלק. בין אם זה בהפצה ובין אם זה לארגן ערב בקהילה שלכם שעוסק בנושא.

הארגון עורך ימי הכשרה לאחראיים חדשים שמצטרפים אלינו מידי שנה מהישיבות השונות, למרצי שטח, בתי ספר תיכוניים ולנציגים בקהילות שרוצים פשוט לקחת חלק פעיל בלקיחת אחריות על סביבתם.

לכן יש לציין זאת בטופס הפניה בכדי שנוכל להיערך בהתאם.

 

עזים תרצו – אין זו אגדה!

2 ת.אחרונות

  1. שלום. כאבא אני מבקש לייצר מצב של הגבלת תכנים והגבלת זמן גלישה או תזמון חלונות זמן. התרשמתי שאתם יכולים לתת פיתרון אבל לא ברור לי כיצד מתניעים בדיקה והתקשרות. אני שוקל להכניס מנגנון לכל בני הבית. במצב הנוכחי יש סינון אינטרנט רימון רק ברשת הביתית ואין מנגנון לאכיפת תיזמונים או להגבלות ברשת הסלולרית ממנה נהנים רק מי שעבר גיל 20.

    • עזים בקדושה

      שלום זאב, יש לאפליקציית נטספארק אפשרות של ניהול זמן במכשיר ובאפלקיצות מסויימות, תוכל לקבל מידע על השימוש בפונקציה הזאת בניסוי וטעיה שלך או לצפות בסרטוני הדרכה שקיימים ביוטיוב על האפליקציה כמו בקישור הבא: https://www.youtube.com/watch?v=UvO-0SAtmSQ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *