בית / בתקשורת / העולם הבוקר: עזים בקדושה מתארחים אצל אברי גלעד

העולם הבוקר: עזים בקדושה מתארחים אצל אברי גלעד

כבר קרוב לשנה של פעילות וכבר שומעים עלינו ברחובות ירושלים, או יותר נכון ברחובות תל אביב. העולם הבוקר, תכנית בוקר טלוויזיונית של אברי גלעד זימנה אותנו בשביל לשמוע על מהפכת הנוער שמתחוללת בציבור שלנו. כן כן, שמעתם נכון, בטלוויזיה, אל ציבור שכביכול לא היינו מעלים על דעתנו שהפעילות שלנו מעניינת אותו ורוצה שכל עמ”י יראה אותנו וישמע עלינו.

אנחנו כארגון ממש מתרגשים מזה שמתעורר אצל כלל הציבור הרצון להתחבר לדברים שיש בהם גודל ומשמעות, ממש גאולה במיטבה – חכו חכו, המשיח עוד ידבר עלינו ועליכם 😉

קישור לקטע התכנית ב YouTube:

 

הם כנראה לא הבינו את התחביר של שם הארגון אז הם קראו לנו “עזים לקדושה”. גם טוב. נקודה שניה – כמו שאתם יודעים, הארגון לא פועל רק במישור של הטכניים הפוגעניים במכשירי המדיה של ימינו אלא הרבה יותר מכך, בתרבות המסכים, במכשירים שמנתקים אותנו מהמציאות ומעצמנו ובלי קשר ישיר לנזכר למעלה.

 

אם אתם מכירים אנשים שהנושא הזה בוער להם במגזר החילוני – שלחו אותו אלינו, יש לנו כבר ניצנים של רעיונות לפעול גם בזירה הזאת, כמובן עם שם אחר לארגון, משו עממי יותר. וכמו שאנו מאמינים, ברגע שירדו האורות מלמעלה – נדע להכין את הכלים לקבל האור.

 

ראה גם

וידאו בלעדי לעזים בקדושה: מעולמו של תיכוניסט אמוני

עזים בקדושה מאמינים שכל אדם חייב לעשות חשבון נפש אמיתי עם עצמו לגבי יחסו עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *