בית / טכנולוגי / שלב אחרי שלב | המדריך להתקנת אפליקציית הסינון

שלב אחרי שלב | המדריך להתקנת אפליקציית הסינון

שלום וברוכים הבאים לדף התקנת הסינון של ארגון עזים בקדושה!

אחד מהרעיונות המרכזיים של עזים בקדושה הינו הירידה לפרקטיקה עד כדי התקנת הסינון כל אחד במכשיר שלו ובמכשיר של ילדיו. ארגון עזים בקדושה ממליץ להתקין את תוכנת הסינון של חברת netspark אם הינך מעונין לדעת מדוע אתה מוזמן לראות כאן .

הסינון של חברת נטספארק הינו סינון דינמי מאוד ,סינון המאפשר לכל אחד לבחור את רמת ההגנה המתאימה לו ביותר לפי ערכיו ואף לשנות במקרה הצורך את רמת הסינון. למידע על רמות ההגנה אתה מוזמן לבקר כאן.

אז איך עושים את זה?

השלב הראשוני הינו לפתוח מערכת שבה תוכלו לנהל את הסינון שלכם על ידי כניסה לקישור הבא: פתיחת מערכת. לאחר מכן, בתוך המערכת בחרו על כפתור הוסף מכשיר – שלם בנפרד – מלאו את פרטי המכשיר אשר בו תרצו להתקין את המכשיר ואת פרטי כרטיס האשראי איתו תרצו לשלם על רישון הסינון.

ואז המשיכו בביצוע התהליך לפי המדריך הבא מדריך ההתקנה במכשיר (אל דאגה, העמוד יפתח בדף חדש).

לאחר מכן בכל פעם שתרצו לשנות את רמות ההגנה וכדומה תוכלו לבצע זאת בקלות על ידי הכניסה למערכת שלכם באתר של חברת נטספארק או ע”י כניסה לאפליקציה עצמה עם פרטי המשתמש שהגדרתם.
https://www.netsparkmobile.com

יש לך מכשיר שונה?

להלן אופציות התקנה נוספות בהתאם למכשירים השונים (Huawei, Meizu, Xiaomi):

לחצו כאן

 

כיצד אני יכול לדעת שאני מוגן לגמרי ?

על מנת שתוכלו לוודא שהינכם מוגנים לגמרי אנו ממליצים לכם לא להשאיר את סיסמת הכניסה למערכת אצלכם, אם הינכם מתקינים את האפליצקיה לאחד מבני ביתכם, אנו ממליצים לא להשאיר את הסיסמא אצל ילדיכם.

לעוד מידע ותמיכה נוספת על תוכנת הסינון של חברת netspark

בכל שאלה, תקלה וכדומה הינכם מוזמנים לפנות לתמיכה הטכנית של חברת נטספארק במייל [email protected] (הם עונים ממש ממש מהר).

הערת אגב חשובה מאוד: רק שלא נשכח את שלב הליבה בכל התהליך שהארגון רוצה להוביל – בשביל להתמודד עם המרכיב האנושי והמרכיב התודעתי שהועלם הטכנולוגי מביא עמו אתם מוזמנים לקרא ולעיין במאמרים הפרוסים ברחבי האתר אודות השימושים הטכנולוגיים והשלכותיהם השונות עלינו, כמו השיחה התורנית מדהימה והכל כך אמיתית של הרב אסף נאמבורג על עולם המדיה שסובב אותנו. לבנות קומה טכנולוגית, אך עם זאת גם קומה רוחנית.

 

בברכה,

ארגון עזים בקדושה.

 

ראה גם

המדריך לחסימת גישה לאינטרנט פרט למספר אפליקציות במכשירי Android [ללא תשלום]

במהלך הפעילות שלנו ברחבי הארץ התוודענו לעובדה שהמון תלמידים לא מעוניינים בגישה לדפדפן המכשיר, ההורים שלהם …

תגובה אחת

  1. אליעזר

    האם זה אפשרי להגדיר בטלפון קיים אפליקציות מסויימות שתפעלנה בלבד,בלי כל הטריקים של הילדים כגון ‘שטח שני’ או משתמש נוסף שעוקפים את זה? .את אפליקציית נטספארק הילדים עקפו בקלות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *