בית / מדיה / ישיבת ההסדר ראשון לציון – הגיעו גבוה!

ישיבת ההסדר ראשון לציון – הגיעו גבוה!

גם במרכז הארץ, בישיבת ההסדר ראשון לציון לוקחים חלק משמעותי במהפכה הקדושה.

כששמעו לראשונה על התהליך שהתחיל כבר בישיבות השונות, פנה אל עזים בקדושה אחד מתלמידי הישיבה בבקשה להגיע גם אליהם ולפעול גם בישיבת ההסדר ובגרעין התורני.

לא עברו יותר משלושים יום בהם 60% מהתלמידים היו מוגנים, עוד חודש לאחר מכן הצליחו הצלחה מרובה לחולל שינוי גם בקרב שאר התלמידים והיום אין בישיבה בחור שמחזיק פלאפון עם גלישה ללא סינון משמעותי.

ישיבת-ההסדר-ראשון-לציון

 

“ראש הישבה הרב שלמה לוי – חובה גדולה לקחת חלק ממהלך קדוש זה ולשנות את סטאנדרט ותרבות השימוש של המגזר שלנו במכישירים החכמים”

התהליך החל כאמור מיוזמתם הברוכה של התלמידים ללא התערבות רבני הישיבה, לאחר שראש הישיבה הרב שלמה לוי שמע על העניין, שמח שמחה גדולה וגם הוא הצטרף לשורות התלמידים שהחליטו לקחת אחריות בענייני הקדושה בעם ישראל.

ובהקשר לכך, עניין מיוחד שאפשר לספר הוא שאחד מתלמידי הישבה, הצעירים שבהם, התעניין בעניין הסינון אבל הוא עצמו שאל בכנות – מדוע לראש הישיבה אין סינון? מה תלמיד חכם שונה משאר עם ישראל בעניין שמירה והזהרות בנושאי הצניעות הקדושה בעם ישראל. ניגש התלמיד לרב ושאל אותו, הרב עזה לתלמיד כי באמת הרבה עניינם  ברי טיפול דחוף התקבצו סביבו לאחרונה ולכן לא התפנה לכך. ביקש הרב לקרוא לנציג עזים בקדושה של הישיבה וביקש ממנו להתקין לשניהם את נטספארק, אפליקצית הסינון על המכשירים.

1460983_508394715998937_5105381475287128209_n

 

“חובה עלינו להישמר מכל מה שיכול להרחיק אותנו משלמותנו בעולם הזה ובעולם הבא”.

 

ראה גם

בכותרות- כך השתלטו הסמארטפונים על המוח שלנו- וזה המחיר…

ללא כל צל של ספק, הסמארטפון הינו אחד הכלים הפלאיים ביותר שהאנושות פיתחה אי פעם, …

2 ת.אחרונות

  1. אחד שיודע

    מדהים.
    יש לכם ראש ישיבה מיוחד

  2. אחד שאכפת לו

    כל הכבוד להם!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *